מרפאת מומחים,
רפאל איתן 1, קרית אונו
התקשרו עכשיו
052-3309341

או צרו איתנו
קשר

סיפורי
הצלחה

קל קליניק, המרפאה הרב-תחומית לטיפול בהשמנה כאן בשבילך, על מנת לספק לך טיפול רב תחומי – טיפול תרופתי ומעקב בהתאמה אישית וייעוץ לגבי שינויים נדרשים בסגנון החיים. הבריאות שלך היא ערך עליון עבורינו.

דוקטור דנה מקצועית מאוד. היא הייתה קשובה לי ולגוף שלי, ובנתה תהליך ומעקב מתמשכים שעזרו לי להתמיד גם בתקופה שבא לוותר. בזכות הטיפול ירדתי יותר מעשרים קילו ואני שומר על המשקל כבר יותר משנה. ניסיתי טיפולים רבים וזו הפעם הראשונה שהצלחתי.
רונן מקדשי

"החלטתי שאני צריכה שינוי. כבר היה לי קשה ללכת, הרגשתי כבדות ועייפות גדולה. חברה המליצה לי על "קל קליניק". מהרגע הראשון הבנתי שאני בידיים טובות. ירדתי כבר 8 קילו והיד עוד נטויה. זה ממש סוג של קסם, לרדת במשקל בלי לעשות דיאטה"
שרי לוי

נאבקתי כל החיים בדיאטות, שעבדו כל פעם רק לכמה חודשים, גג שנה. שנאתי את ההתעסקות עם האוכל, את הרגשת האשמה, את זה שהיום שלי היה סובב סביב השאלה מה לאכול, מתי, כמה, האם הרווחתי את זה… ובזכות ד"ר כגנסקי החיים שלי סוף כל סוף נקיים מזה. אני מרגישה יותר טוב, נראית יותר טוב מאיך שאי פעם נראתי, אבל בעיקר – לא מתעסקת כל הזמן באוכל וברעב. התפנה לי כל כך הרבה מקום בחיים לדברים שמסבים לי אושר. אני ממר מרגישה שיצאתי מעבדות לחירות
גל איינהורן

ד"ר דנה מקצועית, שירותית, קשובה, מקסימה. עזרה לי בבעית ההשמנה הקשה שלי ובעיקר פתרה לי את התלות הלא בריאה באכילה רגשית ומוגזמת.
ממליצה בחום בלי להתבלבל.
בריאות טובה לכל.
אריאלה יחיאל

דנה גורמת לך להרגיש מהרגע הראשון שאין דבר יותר חשוב מלבד הבריאות שלך והטיפול בך.
זמינה תמיד להתייעצות ומלווה את התהליך מא ועד ת.
היא גם תיקח תמיד אקסטרה זמן כדי לוודא שכל השאלות שלך נענו ושאין פרטים שלא ברורים לגבי מה שהתהליך כולל.
הלוואי והיו לי יותר רופאים כמו דנה 😊
יאיר מימון

ד"ר כגנסקי הייתה אדיבה וקשובה, לקחה ברצינות את מה שאמרתי וחששות שהעלתי. היא הסבירה לי על הטיפול בצורה ברורה ומפורטת, וידאה שהבנתי הכל ושאני לא יוצאת בתחושה שאני מבינה רק בצורה כללית.
תוך כדי השיחה, ד"ר כגנסקי הורידה ממני תחושות אשמה שהפנמתי במשך שנים, והתחילה איתי תהליך לסלוח לעצמי.
היא אמרה שלמרות שהטיפול שהיא נותנת לי הוא פיזי, המנטלי לא פחות חשוב.
לי איינהורן