מרפאת מומחים,
רפאל איתן 1, קרית אונו
התקשרו עכשיו
052-3309341

או צרו איתנו
קשר

אודות
קל קליניק

קל קליניק, המרפאה הרב-תחומית לטיפול בהשמנה כאן בשבילך, על מנת לספק לך טיפול רב תחומי – טיפול תרופתי ומעקב בהתאמה אישית וייעוץ לגבי שינויים נדרשים בסגנון החיים. הבריאות שלך היא ערך עליון עבורינו.

"קל קליניק" מנוהלת על ידי ד"ר דנה כגנסקי

מומחית ברפואה פנימית, בוגרת בית הספר הבינלאומי לטיפול בהשמנה “SCOPE”, שמוכר על ידי ארגון ה-World Obesity Federation, ארגון בינלאומי המתמחה בחקר ההשמנה ובטיפול בה.

השכלה:

פרסומים מדעיים:

מה מייחד את תוכנית הירידה במשקל של קל קליניק?

מרפאת קל קליניק, בניהולה של ד"ר דנה כגנסקי, מוסמכת לטיפול בהשמנה מטעם ארגון SCOPE, חרטה על דגלה מתן טיפול הוליסטי. הקליניקה מתמחה בטיפול תרופתי מותאם אישית לירידה במשקל, בשילוב עם מעטפת רגשית ותזונתית.

שלבי הטיפול כוללים:

אבחון רפואי מקצועי של המטופל

פגישה ראשונית להבנת המוטיבציה של המטופל/ת לירידה במשקל, הסטורית הדיאטות שלו/ה, הרקע הרפואי שלו/ה, מאפיינים התנהגותיים, שגרת תזונה ועוד.

התאמה אישית של תרופות לירידה במשקל

טיפול בתרופות החדשניות לירידה במשקל מצריך התאמה וליווי של רופא.ה מוסמכ.ת לטיפול בהשמנה, התאמה אישית של תרופה אחת או יותר, שינוי מינונים וכמובן תמיכה אונליין 24/7.

משלוח עד הבית או המשרד

כחלק מהמעטפת התומכת שאנחנו נותנים למטופלים, אנחנו שמים דגש על נוחות ועל איכות החיים שלכם. במקום לעמוד בתור ולבזבז זמן, תוכלו לקבל משלוח מהיר עד הבית או המשרד.

שמירה על התוצאות לאורך זמן

אחד הדברים החשובים, בסיום תהליך של ירידה במשקל, הוא שמירה על התוצאות לטווח הרחוק. הסיבה שהמטופלים שלנו מצליחים לשמור על משקלם, היא הליווי והתמיכה הרגשית שהם מקבלים.

למי מתאימה תוכנית הירידה במשקל של קל קליניק?

הטיפול התרופתי בהשמנה של קל קליניק מתאים למבוגרים מגילאי 18 ומעלה, בעלי BMI (יחס גובה משקל) 27 ומעלה עם גורם סיכון כגון (טרום סכרת, סכרת, לחץ דם גבוה ויתר שומנים בדם) או BMI 30 ומעלה, ללא גורמי סיכון.

מה מיוחד בתוכנית הטיפול לירידה במשקל של "קל קליניק"?

התמחות

קל קליניק היא בין המרפאות הבודדות בארץ המטפלת בהשמנה. עשרות סיפורי ההצלחה של מטופלים שלנו יעידו על הטיפול הרפואי האמפתי והאישי, שמקבלים מטופלינו.

נסיון

ד"ר דנה כגנסקי משתתפת במחקרים בינלאומיים פורצי דרך ומקפידה להתעדכן באופן שוטף בתרופות החדישות לטיפול בהשמנה, על מנת לספק לכם אבחנה מדויקת ותוכנית טיפול מתאימה.

המטופל/ת במרכז

הטיפול ב"קל קליניק" הוא בראש ובראשונה חוויה אנושית, ששמה אותך הלקוח.ה במרכז. כנ"ל גם בתהליך הטיפול, החל מהפגישה הראשונית, המשך בהתאמת התרופות, שילובים שלהם, המינונים והבקרה.

שיטת ה"נון דיאט"

שיטה התומכת בדימוי גוף חיובי. השיטה גורסת כי אין צורך בדיאטה ובאיסורים כדי להגיע למשקל המטרה, אלא בלימוד של כלים לאכילה מאוזנת, מודעת ובריאה, הקשובה לצרכי הגוף. בשיטת ה"נון דיאט" אין אוכל "אסור", ובהחלט ניתן להנות ממאכלים אהובים.

שאלות שאולי קפצו לראשכם

הטיפול התרופתי מיועד לגילאי 18 ומעלה, בעלי BMI (יחס גובה משקל) +27 עם גורם סיכון אחד לפחות
(יתר לחץ דם, שומנים בדם, קדם סכרת או סכרת) או בעלי BMI של +30 גם ללא גורמי סיכון.

אין צורך בהתחייבות. פגישת הייעוץ הינה פגישה ראשונית, שלאחריה תקבלו החלטה האם להמשיך בתהליך או לא.

רק רופא.ה מוסמכ.ת רשאים לכתוב מרשם לתרופות לטיפול בהשמנה. הסיבה היא שהטיפול צריך להיעשות בצורה מקצועית ומבוקרת על ידי רופא.ה, לאחר היכרות עם המטופל.ת וההסטוריה הרפואית שלו.ה, תוך התאמה של התרופות עצמן, השילובים שלהן והמינונים למטופל.ת. 

תזונה בשיטת "נון דיאט" מקנה כלים המאפשרים אכילה מודעת ושקולה. השיטה מיועדת לסייע לאנשים לאכול בריא ולהנות מכך. השיטה גורסת כי אין מזונות "אסורים", אלא מותר לאכול הכל, מבלי להתעסק במשקל.